Dzień Edukacji Narodowej

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, święto nauczycieli, wychowawców i wszystkich pracowników oświaty. Z tej okazji klasa 5, wraz ze swoją wychowawczynią p. Sabiną Ogrodowską, przygotowała uroczystą akademię .Były wiersze, piosenki i dużo życzliwości. Po raz pierwszy miały okazję też zaprezentować się pierwszaki. Odbyła się również Gala Wręczenia Nagród dla Nauczycieli i Pracowników w różnych ciekawych kategoriach. Po wręczeniu medali dziewczyny zaprezentowały swój układ muzyczno-taneczny na wrotkach.

Na zakończenie uroczystości głos zabrała pani Dyrektor Katarzyna Piotrowska oraz w imieniu Stowarzyszenia pani sołtys Rozwita Piechota.

Podsumowując ten dzień przychodzą na myśl słowa Marka Twaina „Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą nauczać”