Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 01.09.2020r. g. 9:00

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Jak doskonale wiecie 1.09.2020 rozpoczynamy nowy rok szkolny. Rozpoczęcie roku będzie jednak nietypowe ze względu na obecną sytuację epidemiczną w kraju.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na Mszę Świętą na wolnym powietrzu na godzinę 8:00.

Po Mszy Św. na godzinę 9:00 zapraszamy do szkoły

Uruchomione zostały ze względów bezpieczeństwa trzy wejścia.

Uczniowie klasy I wchodzą wejściem głównym od ulicy. Bardzo prosimy, by z jednym uczniem przyszedł jeden opiekun. Spotkanie z wychowawcą odbędzie się na sali gimnastycznej, następnie uczniowie przejdą z wychowawcą do swej klasy na I piętrze.

Uczniowie klasy II i III również wchodzą wejściem od ulicy i wraz z wychowawcami udają się do przypisanych im sal lekcyjnych

klasa II-sala 2, klasa III-sala 3a

Uczniowie klasy IV-VIII spotykają się przed szkołą na boisku, gdzie będą czekać na nich wychowawcy i zabiorą ich do odpowiednich sal: klasy IV i V-sala11, klasa VI-sala 8, klasa VII-sala 6, klasa VIII-sala 9.

Wszyscy uczniowie wchodząc do szkoły mają bezwzględny obowiązek zdezynfekować ręce korzystając przy każdym wejściu z urządzeń dezynfekujących

Uwaga!

Rodzice lub opiekunowie uczniów klas pierwszych poza dezynfekcją rąk zobowiązani są również do zasłonięcia ust i nosa maseczką.