Sukces naszych siatkarek

W piątek 8 kwietnia w Komprachcicach rywalizowano w siatkówkę w kategoriach dziewcząt i chłopców ze wszystkich szkół podstawowych w naszej gminie. Nasze Ochodzkie „Siatkareczki” zdominowały żeńskie rozgrywki nie przegrywając nawet 1 seta. Motorem napędowym w Naszym Ochodzkim zespole były doświadczone (trenujące na co dzień w klubie Siatkarskim Sukces Komprachcice) Malwina Dobosz oraz Zofia Zakrzewska, które bezlitośnie nękały rywalki celnymi zagrywkami, mocnym atakiem oraz mądrością w poruszaniu się po boisku. Na słowa uznania zasłużyły także powracające do gry po dłuższej przerwie: Wiktoria Góra, Wiktoria Chraścina. Natomiast prawdziwym Jokerem w tali Pana Tomka okazała się Julia Gala, która swoją postawą na boisku zaskoczyła niejednego przeciwnika . W Obozie chłopców sprawa miała się inaczej i jak mówi stare przysłowie : ” Obróć tabele – Ochodze na czele” -gdyby tak się udało, to nasi chłopcy też byliby na 1 miejscu . W piątek, tym razem przyjechali po naukę i musieli uznać wyższość przeciwników. Natomiast wiedza i doświadczenie, jakie chłopcy nabyli na zawodach na pewno zaprocentuje w przyszłosci…

Drużynę reprezentowali: Michał Świerc, Oliwer Gałęzowski, Marcel Komor oraz, Igor Rybak.

Brawo dla wszystkich za dobrą postawę i za zaangażowanie na zawodach.