Wiosenny Festiwal Talentów

Z okazji pierwszego dnia wiosny w naszej szkole zorganizowano Festiwal Talentów. W tym roku, po 2 latach pandemii mogliśmy w końcu wspólnie świętować i się bawić. Dzieci przedstawiły swoje umiejętności wokalne , taneczne akrobatyczne, aktorskie, muzyczne, a także recytowały wiersze i to różnych językach. Mogliśmy również podziwiać piękną choreografię na wrotkach solo oraz w duecie. Wszyscy uczestnicy Festiwalu Talentów otrzymali bilety do kina, a zwycięzcy zostali dodatkowo nagrodzeni bonami do Empiku. Wyniki konkursu prezentują się następująco:

1 miejsce zdobyły Emilka i Emelie, kl. IV ( taniec na wrotkach )

2 miejsce: Natalia, Nadia, Adam, Krzysiu, kl. III ( kabaret)

3 miejsce: Oliwia, kl. I ( wokal).

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.