Gminny Konkurs Zdobienia Jaj Wielkanocnych

W czwartek 14 marca odbył się w naszej szkole Gminny Konkurs Zdobienia Jaj Wielkanocnych ” Pisanka 2024″, którego jesteśmy organizatorem od lat. Cieszymy się bardzo, że wszystkie szkoły naszej gminy wzięły w nim udział. Nad przebiegiem prac konkursowych czuwało jury:

Pani Joanna Słodowska-Mędrecka – zastępca Wójta Gminy Komprachcice

Pani Anna Białoskórska- kierownik Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w Urzędzie Gminy w Komprachcicach

Pani Rozwita Piechota- sołtys i członek Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Ochodze,

Pani Linda Wencel-Gliniorz – z Samorządowego Ośrodka Kultury w Kompachcicach, która otrzymała niedawno Nagrodę Marszałka Województwa Opolskiego za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej.

Wszystkie dzieci włożyły w swoje prace dużo serca i wysiłku dlatego ocena nie była łatwa. By nie sugerować się nazwiskami i szkołami każda praca miała przypisany tylko numer. Po trudnych obradach przyznano następujące miejsca:

W kategorii klas I-IV

Miejsce I 🥇– Lena Walecko ( kl.1 PSSP Ochodze)

Miejsce II 🥈– Paulina Miemczyk ( kl.4 PSP Polska Nowa Wieś )

W kategorii klas V-VIII

Miejsce I 🥇– Anna Panusz ( kl.5 PSSP Ochodze)

Miejsce II🥈– Marta Kuc ( kl.7 PSP Komprachcice)

Miejsce III 🥉– Alicja Rogus ( kl.5 PSP Polska Nowa Wieś)

Oprócz nagród głównych wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i upominki. Serdecznie dziękujemy sponsorom nagród w tym Urzędowi Gminy Komprachcice.