DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W Dniu Edukacji Narodowej, obchodzonym w naszej szkole 19 października, swoje święto mieli nie tylko nauczyciele, uczniowie i pracownicy szkoły. Szczególny był to dzień dla pierwszoklasistów, którzy po blisko dwumiesięcznym pobycie w szkole, musieli udowodnić całej społeczności szkolnej, że zasługują na miano prawdziwego ucznia. Najmłodsi pokazali, że wiedzą już bardzo dużo i dlatego po swoich występach złożyli uroczyste ślubowanie,  pan dyrektor pasował ich na uczniów PSSP w Ochodzach, a wychowawczyni wręczyła pamiątkowe dyplomy. Uroczystość bardzo podobała się gościom , dzieci zaś z wielkim zapałem rozpoczęły naukę czytania, pisania i liczenia.

Uczniowie klas IV-VI  pod opieką pani Danieli Walecko przygotowali program, którym na wesoło podziękowali nauczycielom za trud włożony w pracę z dziećmi. Były wiersze, oraz humorystyczny pokaz nowych trendów w modzie nauczycielskiej. Całość dopełniły występy szkolnych muzyków – Michała Margosa na gitarze, Laury Walecko na flecie, Maksa Żurawskiego na keyboardzie oraz wokalistek Mai Nowickiej i Antosi Proszkowiec.